Kurumsal

Faaliyete başladığımız 1999 yılından itibaren, kurumsal yapısını sürekli geliştiren, yerel ve küresel pazarlara yönelik yatırım ve Ar-Ge çalışmalarına hızla devam eden şirketimiz; sadece Türkiye’nin değil, dünya ülkelerinin de bu konudaki talep ve isteklerini, kaliteden ödün vermeden kısa sürede karşılayacak güçtedir.

MDAspor

İsterizki ki! Hayata sporla başlayan genç bir nesil ve onlara bu imkanısağlayacak firmaların,rekabet edecebileceği ortamların oluşması.

Misyon ve Vizyonumuz

Firmamız yaptığı her işin, kendisine referans olacağının bilincinde olup, başarı dolu yıllarının getirdiği bilgi ve deneyimi sayesinde, hedefleri ve vizyonu doğrultusunda, MDA SPOR’u prestijli bir marka haline getirmeyi başarmıştır. Bu düşünceyle kendisini, piyasanın artan kalite anlayışına ve değişen koşullarına göre sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir. Gelişen ve güçlenen Türkiye’mizde, spor branşlarıyla ilgili olarak yapılan ve yapılmakta olan projelere; teknik bilgi, detay ve dökümanları kazandırmıştır. Bütün bu çalışmalarının amacı, müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmaktır.

Yönetim Kadromuz

Firmamız profesyonel Yönetim Kadrosuyla müşterilerimize yıllardır hizmet vermektedir.

Yönetim
Dış Ticaret
Finans
Üretim Sorm.
Teknik Per.

  • Genel Müdür :    Murat AYHAN

    Genel Müdür Yardımcısı:    Fatih AYHAN

    Yönetim Temsilcisi :    Fatih DERVİŞOĞLU


  • Dış Ticaret Uzmanı :    Nurşin ŞAHİN


  • Finans :                Ferhat AYDIN


  • Üretim Sorumlusu :    Recep ULUTAŞ


  • Teknik Personeller : Çetin ASLANDOĞMUŞ, Mehmet BAŞARAN, Recep ULUTAŞ, Turgut YURDAKUL, Gökhan AYHAN, Deniz EREN, Serap SİNAN, Hakan KILIÇ

©2019 MDA Spor created by CANADA Bilişim